HY-NT10/72GDF-610
610 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
610 W
Sprawność
23.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 610 Wp
Sprawność modułu 23.60%
Vmp 44.94 V
Imp 13.58 A
Voc 52.95 V
Isc 14.37 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.043 %/°C
NOCT 42 °C
Wymiary i waga
Długość 1762 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 24.5 kg
Powierzchnia 2.00 m²
Gęstość mocy 305.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok