AEET vs AE Solar - porównanie producentów paneli fotowoltaicznych
AEET
Nieznana siedzibaAE Solar
Germany - zal. 2003
Modeli paneli
5
vs
442
Maks. moc
200 W
vs
730 W
Maks. sprawność
15.70%
vs
24.43%
Udział bifacial
0%
vs
64%
W skrócie
AE Solar ma szersze portfolio (442 vs 5 modeli). AE Solar prowadzi pod względem maksymalnej sprawności (24.43%). AE Solar ma wyższy udział bifacial (64% portfolio).
AEET
Siedziba
-
Założona
-
Pracownicy
-
Zdolność prod.
-
Tier 1 Bankable
Nie
Giełda
-
AE Solar is a German Tier 1 manufacturer of high-efficiency photovoltaic (PV) modules. The company specializes in producing durable and innovative solar panels with German engineering standards, offering solutions for residential, commercial, and utility-scale applications. AE Solar operates in over 100 countries and...
Siedziba
🇩🇪 Gersthofen, Germany
Założona
2003
Pracownicy
501-1000
Zdolność prod.
2+ GW/rok
Tier 1 Bankable
Tak
Giełda
-
Parametry portfolio
wygrywa
+ przewaga pokazana
| Parametr |
|
AE Solar |
|---|---|---|
| Portfolio i moc | ||
|
Modeli paneli
|
5 | 442 +437 |
|
Maks. moc
|
200 W | 730 W +530 W |
|
Śr. moc
|
190 W | 497 W +307 W |
| Sprawność | ||
|
Maks. sprawność
|
15.70% | 24.43% +8.73 pp |
|
Śr. sprawność
|
14.90% | 21.34% +6.44 pp |
| Niezawodność i gwarancja | ||
|
Śr. wsp. temp.
|
- | -0.313%/°C |
|
Udział bifacial
|
0 (0%) | 282 (64%) +64 pp |
|
Śr. gwarancja
|
25.0 lat | 29.7 lat +4.7 lat |
Najlepsze panele obu marek
10 modeli o najwyższej mocy z każdej markiAEET
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SE200M(24)F | 200W | 15.7% | - | - |
| 2 | SE195M(24)F | 195W | 15.3% | - | - |
| 3 | SE190M(24)F | 190W | 14.9% | - | - |
| 4 | SE185M(24)F | 185W | 14.5% | - | - |
| 5 | SE180M(24)F | 180W | 14.1% | - | - |
AE Solar
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CME-132BDS-730 Bi | 730W | 23.5% | -0.290%/C | TOPCon |
| 2 | CME-132BDS-725 Bi | 725W | 23.4% | -0.290%/C | TOPCon |
| 3 | AE CME-132 720 | 720W | 23.2% | -0.290%/C | TOPCon |
| 4 | AE CME-132-720 | 720W | 23.2% | -0.290%/C | TOPCon |
| 5 | CME-132BDS-720 Bi | 720W | 23.2% | -0.290%/C | TOPCon |
| 6 | AE CME-132 715 | 715W | 23.0% | -0.290%/C | TOPCon |
| 7 | CME-132BDS-715 Bi | 715W | 23.0% | -0.290%/C | TOPCon |
| 8 | AE CME-132-715 | 715W | 23.0% | -0.290%/C | TOPCon |
| 9 | CME-132BDS-710 Bi | 710W | 22.9% | -0.290%/C | TOPCon |
| 10 | AE CME-132 710 | 710W | 22.9% | -0.290%/C | TOPCon |
| Śr. top 5 paneli | ● AEET | ● AE Solar |
|---|---|---|
|
Sprawność
|
14.90% | 23.14% +8.24 pp |
|
Wsp. temp. Pmax
|
- | -0.290%/°C |
Porównanie AI
Zapisano
Sprawdzanie pamięci podręcznej...
Rozkład sprawności
Udział paneli każdej marki w tiersach sprawności
AE Solar dominuje w klasie 23%+: 10% portfolio
Rozkład mocy
Udział paneli każdej marki w przedziałach mocy
AE Solar ma więcej paneli 600W+ (13% portfolio)
AEET - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
AE Solar - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: TOPCon (50%)
Inne porównania producentów
Uwaga: Porównanie oparte jest na naszej bazie danych i może nie odzwierciedlać pełnej oferty produktowej. Pomóż społeczności sugerując brakujące panele.