Porównanie producentów paneli fotowoltaicznych
AEET vs AKCOME - porównanie producentów paneli fotowoltaicznych
Producent
AEET
Nieznana siedziba
Producent
AKCOME
China - zał. 2003
AEET
5 modeli
AKCOME
3 modeli
01
W skrócie
AEET ma szersze portfolio (5 vs 3 modeli). AKCOME prowadzi pod względem maksymalnej sprawności (22.54%). AKCOME ma wyższy udział bifacial (100% portfolio).
Modeli paneli
5
vs
3
Maks. moc
200 W
vs
700 W
Maks. sprawność
15.70%
vs
22.54%
Udział bifacial
0%
vs
100%
02
Producenci
03
lepszawartość i przewaga
Parametry portfolio
| Parametr | ![]() |
AKCOME |
|---|---|---|
| Portfolio i moc | ||
|
Modeli paneli
|
5 +2 | 3 |
|
Maks. moc
|
200 W | 700 W +500 W |
|
Śr. moc
|
190 W | 672 W +482 W |
| Sprawność | ||
|
Maks. sprawność
|
15.70% | 22.54% +6.84 pp |
|
Śr. sprawność
|
14.90% | 21.63% +6.73 pp |
| Niezawodność i gwarancja | ||
|
Śr. wsp. temp.
|
- | -0.240%/°C |
|
Udział bifacial
|
0 (0%) | 3 (100%) +100 pp |
|
Śr. gwarancja
|
25.0 lat | 30.0 lat +5.0 lat |
04
10 modeli o najwyższej mocy z każdej marki
Najlepsze panele obu marek
AEET
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SE200M(24)F | 200W | 15.7% | - | PERC |
| 2 | SE195M(24)F | 195W | 15.3% | - | PERC |
| 3 | SE190M(24)F | 190W | 14.9% | - | PERC |
| 4 | SE185M(24)F | 185W | 14.5% | - | PERC |
| 5 | SE180M(24)F | 180W | 14.1% | - | PERC |
AKCOME
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SKA611HDGDC-700W Bi | 700W | 22.5% | -0.240%/C | HJT |
| 2 | SKA611HDGDC-660W Bi | 660W | 21.2% | -0.240%/C | HJT |
| 3 | SKA611HDGDC-655W Bi | 655W | 21.1% | -0.240%/C | HJT |
| Śr. top 5 paneli | AEET | AKCOME |
|---|---|---|
Sprawność |
14.90% | 21.63% +6.73 pp |
Wsp. temp. Pmax |
- | -0.240%/°C |
05
Porównanie AI
Zapisano
Sprawdzanie pamięci podręcznej...
06
Udział paneli w przedziałach i technologie ogniw
Wykresy
Rozkład sprawności
Udział paneli każdej marki w tiersach sprawności
Rozkład mocy
Udział paneli każdej marki w przedziałach mocy
AKCOME ma więcej paneli 600W+ (100% portfolio)
AEET - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: PERC (100%)
AKCOME - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: HJT (100%)
07
Inne porównania producentów
Uwaga: Porównanie oparte jest na naszej bazie danych i może nie odzwierciedlać pełnej oferty produktowej. Pomóż społeczności sugerując brakujące panele.