ASM vs DAH Solar - porównanie producentów paneli fotowoltaicznych
ASM
Australia - zal. 2009DAH Solar
China - zal. 2009
Modeli paneli
1
vs
363
Maks. moc
170 W
vs
725 W
Maks. sprawność
16.00%
vs
23.34%
Udział bifacial
0%
vs
87%
W skrócie
DAH Solar ma szersze portfolio (363 vs 1 modeli). DAH Solar prowadzi pod względem maksymalnej sprawności (23.34%). DAH Solar ma wyższy udział bifacial (87% portfolio).
Australian Solar Manufacturing (ASM) is a small Australian solar panel assembler that produces crystalline monocrystalline modules domestically using components sourced from Germany, Japan, the USA, and China. The company focuses on providing locally assembled PV modules tailored to Australian conditions, supporting...
Siedziba
🇦🇺 Hallam, Victoria, Australia
Założona
2009
Pracownicy
1-10
Zdolność prod.
-
Tier 1 Bankable
Nie
Giełda
-
DAH Solar is an innovation-driven and technology-leading company specializing in PV product manufacturing. They focus on R&D, manufacturing, and sales of high-efficiency PV modules, integrated PV systems, and solar energy storage systems. DAH Solar is known for its patented Full-Screen PV Module and SolarUnit...
Siedziba
🇨🇳 Hefei, China
Założona
2009
Pracownicy
2000+
Zdolność prod.
10 GW/rok
Tier 1 Bankable
Tak
Giełda
-
Parametry portfolio
wygrywa
+ przewaga pokazana
| Parametr | ASM | DAH Solar |
|---|---|---|
| Portfolio i moc | ||
|
Modeli paneli
|
1 | 363 +362 |
|
Maks. moc
|
170 W | 725 W +555 W |
|
Śr. moc
|
170 W | 520 W +350 W |
| Sprawność | ||
|
Maks. sprawność
|
16.00% | 23.34% +7.34 pp |
|
Śr. sprawność
|
16.00% | 22.10% +6.10 pp |
| Niezawodność i gwarancja | ||
|
Śr. wsp. temp.
|
-0.438%/°C | -0.299%/°C +0.139 |
|
Udział bifacial
|
0 (0%) | 316 (87%) +87 pp |
|
Śr. gwarancja
|
- | 29.4 lat |
Najlepsze panele obu marek
10 modeli o najwyższej mocy z każdej markiASM
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ASM170M | 170W | 16.0% | -0.438%/C | - |
DAH Solar
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DHN-66Y18/DG-725 Bi | 725W | 23.3% | -0.290%/C | TOPCon |
| 2 | DHN-66Y18/DG-720 Bi | 720W | 23.2% | -0.290%/C | TOPCon |
| 3 | DAS-DH132NC-715 Bi | 715W | 23.0% | -0.280%/C | N-type |
| 4 | DHN-66Y18/DG-715 Bi | 715W | 23.0% | -0.290%/C | TOPCon |
| 5 | DAS-DH132NC-710 Bi | 710W | 22.9% | -0.280%/C | N-type |
| 6 | DHN-66Y18/DG-710 Bi | 710W | 22.9% | -0.290%/C | TOPCon |
| 7 | DAS-DH132NC-705 Bi | 705W | 22.7% | -0.280%/C | N-type |
| 8 | DHN-66Y18/DG-705 Bi | 705W | 22.7% | -0.290%/C | TOPCon |
| 9 | DAS-DH132NC-700 Bi | 700W | 22.5% | -0.280%/C | N-type |
| 10 | DHN-66Y18/DG-700 Bi | 700W | 22.5% | -0.290%/C | TOPCon |
| Śr. top 1 paneli | ● ASM | ● DAH Solar |
|---|---|---|
|
Sprawność
|
16.00% | 22.87% +6.87 pp |
|
Wsp. temp. Pmax
|
-0.438%/°C | -0.286%/°C +0.152 |
Porównanie AI
Zapisano
Sprawdzanie pamięci podręcznej...
Rozkład sprawności
Udział paneli każdej marki w tiersach sprawności
DAH Solar dominuje w klasie 23%+: 8% portfolio
Rozkład mocy
Udział paneli każdej marki w przedziałach mocy
DAH Solar ma więcej paneli 600W+ (22% portfolio)
ASM - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
DAH Solar - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: TOPCon (80%)
Inne porównania producentów
Uwaga: Porównanie oparte jest na naszej bazie danych i może nie odzwierciedlać pełnej oferty produktowej. Pomóż społeczności sugerując brakujące panele.