Gamko New Energy GKA182N144-595
GKA182N144-595
595 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
595 W
Sprawność
23.02%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Zalety 5
Sprawność do 23,99% – lider segmentu rówieśniczego
Gwarantowana odporność na zjawisko PID ogranicza degradację mocy w systemach wysokonapięciowych (typowe stringi 1000–1500 V). Zaawansowana tekstura powierzchni ogniwa i szkła poprawia responsywność przy rozproszonym świetle – istotne w polskich warunkach klimatycznych, gdzie nasłonecznienie wynosi średnio 1650–1900 kWh/m²/rok.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 595 Wp
Sprawność modułu 23.02%
Vmp 43.53 V
Imp 13.67 A
Voc 51.98 V
Isc 14.54 A
Maks. napięcie systemu -
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc -0.046 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2279 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 25.0 kg
Powierzchnia 2.58 m²
Gęstość mocy 230.2 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok