Longi Solar LR5-66HPH-515M
LR5-66HPH-515M
515 W
Datasheet PDF
Moc nominalna
515 W
Sprawność
21.70%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 515 Wp
Sprawność modułu 21.70%
Vmp 38.83 V
Imp 13.27 A
Voc 46.00 V
Isc 14.13 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2093 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 35 mm
Waga 25.3 kg
Powierzchnia 2.37 m²
Gęstość mocy 217.0 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok