Longi Solar LR5-54HPH-410M
LR5-54HPH-410M
410 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
410 W
Sprawność
21.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Najtańsza oferta
Mayster PV
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 1
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 410 Wp
Sprawność modułu 21.00%
Vmp 31.25 V
Imp 13.12 A
Voc 37.25 V
Isc 13.88 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 20.8 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 210.0 Wp/m²
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok