Longi Solar LR5-72HPH-545M
LR5-72HPH-545M
545 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
545 W
Sprawność
21.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Najtańsza oferta
Mayster PV
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 1
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 545 Wp
Sprawność modułu 21.10%
Vmp 41.80 V
Imp 13.04 A
Voc 49.65 V
Isc 13.92 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia PERC
Liczba ogniw 144
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2278 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 35 mm
Waga 27.5 kg
Powierzchnia 2.58 m²
Gęstość mocy 211.0 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok