Longi Solar LR7-72HTH-615M
LR7-72HTH-615M
615 W N-type
Datasheet PDF
Moc nominalna
615 W
Sprawność
22.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.28 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 615 Wp
Sprawność modułu 22.80%
Vmp 44.33 V
Imp 13.88 A
Voc 52.57 V
Isc 14.87 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.280 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Liczba ogniw 144
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 28.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 227.7 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 89.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok