LR8-66HYD-670M
670 W Back Contact Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
670 W
Sprawność
24.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 670 Wp
Sprawność modułu 24.80%
Vmp 41.38 V
Imp 16.19 A
Voc 50.12 V
Isc 16.86 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.200 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm