AOX-132G12HC740W
740 W TOPCon
Datasheet PDF
Moc nominalna
740 W
Sprawność
23.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 740 Wp
Sprawność modułu 23.80%
Vmp 42.10 V
Imp 17.58 A
Voc 48.60 V
Isc 18.56 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.046 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 35 mm
Waga 31.0 kg
Powierzchnia 3.10 m²
Gęstość mocy 238.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok