REC450AA Pure-RX
450 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
450 W
Sprawność
21.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 450 Wp
Sprawność modułu 21.60%
Vmp 54.30 V
Imp 8.29 A
Voc 65.10 V
Isc 8.81 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 88
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1727 mm
Szerokość 1204 mm
Grubość 30 mm