Porównanie producentów paneli fotowoltaicznych
AKCOME vs AEET - porównanie producentów paneli fotowoltaicznych
Producent
AKCOME
China - zał. 2003
Producent
AEET
Nieznana siedziba
AKCOME
3 modeli
AEET
5 modeli
01
W skrócie
AEET ma szersze portfolio (5 vs 3 modeli). AKCOME prowadzi pod względem maksymalnej sprawności (22.54%). AKCOME ma wyższy udział bifacial (100% portfolio).
Modeli paneli
3
vs
5
Maks. moc
700 W
vs
200 W
Maks. sprawność
22.54%
vs
15.70%
Udział bifacial
100%
vs
0%
02
Producenci
03
lepszawartość i przewaga
Parametry portfolio
| Parametr | AKCOME | ![]() |
|---|---|---|
| Portfolio i moc | ||
|
Modeli paneli
|
3 | 5 +2 |
|
Maks. moc
|
700 W +500 W | 200 W |
|
Śr. moc
|
672 W +482 W | 190 W |
| Sprawność | ||
|
Maks. sprawność
|
22.54% +6.84 pp | 15.70% |
|
Śr. sprawność
|
21.63% +6.73 pp | 14.90% |
| Niezawodność i gwarancja | ||
|
Śr. wsp. temp.
|
-0.240%/°C | - |
|
Udział bifacial
|
3 (100%) +100 pp | 0 (0%) |
|
Śr. gwarancja
|
30.0 lat +5.0 lat | 25.0 lat |
04
10 modeli o najwyższej mocy z każdej marki
Najlepsze panele obu marek
AKCOME
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SKA611HDGDC-700W Bi | 700W | 22.5% | -0.240%/C | HJT |
| 2 | SKA611HDGDC-660W Bi | 660W | 21.2% | -0.240%/C | HJT |
| 3 | SKA611HDGDC-655W Bi | 655W | 21.1% | -0.240%/C | HJT |
AEET
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SE200M(24)F | 200W | 15.7% | - | PERC |
| 2 | SE195M(24)F | 195W | 15.3% | - | PERC |
| 3 | SE190M(24)F | 190W | 14.9% | - | PERC |
| 4 | SE185M(24)F | 185W | 14.5% | - | PERC |
| 5 | SE180M(24)F | 180W | 14.1% | - | PERC |
| Śr. top 3 paneli | AKCOME | AEET |
|---|---|---|
Sprawność |
21.63% +6.73 pp | 14.90% |
Wsp. temp. Pmax |
-0.240%/°C | - |
05
Porównanie AI
Zapisano
Sprawdzanie pamięci podręcznej...
06
Udział paneli w przedziałach i technologie ogniw
Wykresy
Rozkład sprawności
Udział paneli każdej marki w tiersach sprawności
Rozkład mocy
Udział paneli każdej marki w przedziałach mocy
AKCOME ma więcej paneli 600W+ (100% portfolio)
AKCOME - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: HJT (100%)
AEET - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: PERC (100%)
07
Inne porównania producentów
Uwaga: Porównanie oparte jest na naszej bazie danych i może nie odzwierciedlać pełnej oferty produktowej. Pomóż społeczności sugerując brakujące panele.