DAH Solar vs AKCOME - porównanie producentów paneli fotowoltaicznych
DAH Solar
China - zal. 2009AKCOME
China - zal. 2003
Modeli paneli
363
vs
3
Maks. moc
725 W
vs
700 W
Maks. sprawność
23.34%
vs
22.54%
Udział bifacial
87%
vs
100%
W skrócie
DAH Solar ma szersze portfolio (363 vs 3 modeli). DAH Solar prowadzi pod względem maksymalnej sprawności (23.34%). AKCOME ma wyższy udział bifacial (100% portfolio).
DAH Solar is an innovation-driven and technology-leading company specializing in PV product manufacturing. They focus on R&D, manufacturing, and sales of high-efficiency PV modules, integrated PV systems, and solar energy storage systems. DAH Solar is known for its patented Full-Screen PV Module and SolarUnit...
Siedziba
🇨🇳 Hefei, China
Założona
2009
Pracownicy
2000+
Zdolność prod.
10 GW/rok
Tier 1 Bankable
Tak
Giełda
-
Parametry portfolio
wygrywa
+ przewaga pokazana
| Parametr | DAH Solar | AKCOME |
|---|---|---|
| Portfolio i moc | ||
|
Modeli paneli
|
363 +360 | 3 |
|
Maks. moc
|
725 W +25 W | 700 W |
|
Śr. moc
|
520 W | 672 W +151 W |
| Sprawność | ||
|
Maks. sprawność
|
23.34% +0.80 pp | 22.54% |
|
Śr. sprawność
|
22.10% +0.48 pp | 21.63% |
| Niezawodność i gwarancja | ||
|
Śr. wsp. temp.
|
-0.299%/°C | -0.240%/°C +0.059 |
|
Udział bifacial
|
316 (87%) | 3 (100%) +13 pp |
|
Śr. gwarancja
|
29.4 lat | 30.0 lat +0.6 lat |
Najlepsze panele obu marek
10 modeli o najwyższej mocy z każdej markiDAH Solar
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | DHN-66Y18/DG-725 Bi | 725W | 23.3% | -0.290%/C | TOPCon |
| 2 | DHN-66Y18/DG-720 Bi | 720W | 23.2% | -0.290%/C | TOPCon |
| 3 | DAS-DH132NC-715 Bi | 715W | 23.0% | -0.280%/C | N-type |
| 4 | DHN-66Y18/DG-715 Bi | 715W | 23.0% | -0.290%/C | TOPCon |
| 5 | DAS-DH132NC-710 Bi | 710W | 22.9% | -0.280%/C | N-type |
| 6 | DHN-66Y18/DG-710 Bi | 710W | 22.9% | -0.290%/C | TOPCon |
| 7 | DAS-DH132NC-705 Bi | 705W | 22.7% | -0.280%/C | N-type |
| 8 | DHN-66Y18/DG-705 Bi | 705W | 22.7% | -0.290%/C | TOPCon |
| 9 | DAS-DH132NC-700 Bi | 700W | 22.5% | -0.280%/C | N-type |
| 10 | DHN-66Y18/DG-700 Bi | 700W | 22.5% | -0.290%/C | TOPCon |
AKCOME
| # | Model | Moc | Spr. | Wsp. temp. | Tech. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SKA611HDGDC-700W Bi | 700W | 22.5% | -0.240%/C | HJT |
| 2 | SKA611HDGDC-660W Bi | 660W | 21.2% | -0.240%/C | HJT |
| 3 | SKA611HDGDC-655W Bi | 655W | 21.1% | -0.240%/C | HJT |
| Śr. top 10 paneli | ● DAH Solar | ● AKCOME |
|---|---|---|
|
Sprawność
|
22.87% +1.25 pp | 21.63% |
|
Wsp. temp. Pmax
|
-0.286%/°C | -0.240%/°C +0.046 |
Porównanie AI
Zapisano
Sprawdzanie pamięci podręcznej...
Rozkład sprawności
Udział paneli każdej marki w tiersach sprawności
DAH Solar dominuje w klasie 23%+: 8% portfolio
Rozkład mocy
Udział paneli każdej marki w przedziałach mocy
AKCOME ma więcej paneli 600W+ (100% portfolio)
DAH Solar - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: TOPCon (80%)
AKCOME - technologie ogniw
Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: HJT (100%)
Inne porównania producentów
Uwaga: Porównanie oparte jest na naszej bazie danych i może nie odzwierciedlać pełnej oferty produktowej. Pomóż społeczności sugerując brakujące panele.