PV Index logo

DAH Solar vs AEET - porównanie producentów paneli fotowoltaicznych

DAH Solar logo

DAH Solar

China - zal. 2009

AEET

Nieznana siedziba
AEET logo
Modeli paneli
363 vs 5
Maks. moc
725 W vs 200 W
Maks. sprawność
23.34% vs 15.70%
Udział bifacial
87% vs 0%
W skrócie
DAH Solar ma szersze portfolio (363 vs 5 modeli). DAH Solar prowadzi pod względem maksymalnej sprawności (23.34%). DAH Solar ma wyższy udział bifacial (87% portfolio).

DAH Solar

DAH Solar is an innovation-driven and technology-leading company specializing in PV product manufacturing. They focus on R&D, manufacturing, and sales of high-efficiency PV modules, integrated PV systems, and solar energy storage systems. DAH Solar is known for its patented Full-Screen PV Module and SolarUnit...

Siedziba
🇨🇳 Hefei, China
Założona
2009
Pracownicy
2000+
Zdolność prod.
10 GW/rok
Tier 1 Bankable
Tak
Giełda
-

AEET

Siedziba
-
Założona
-
Pracownicy
-
Zdolność prod.
-
Tier 1 Bankable
Nie
Giełda
-

Parametry portfolio

wygrywa + przewaga pokazana
Parametr DAH Solar
Portfolio i moc
Modeli paneli
363 +358 5
Maks. moc
725 W +525 W 200 W
Śr. moc
520 W +330 W 190 W
Sprawność
Maks. sprawność
23.34% +7.64 pp 15.70%
Śr. sprawność
22.10% +7.20 pp 14.90%
Niezawodność i gwarancja
Śr. wsp. temp.
-0.299%/°C -
Udział bifacial
316 (87%) +87 pp 0 (0%)
Śr. gwarancja
29.4 lat +4.4 lat 25.0 lat

Najlepsze panele obu marek

10 modeli o najwyższej mocy z każdej marki

DAH Solar

# Model Moc Spr. Wsp. temp. Tech.
1 DHN-66Y18/DG-725 Bi 725W 23.3% -0.290%/C TOPCon
2 DHN-66Y18/DG-720 Bi 720W 23.2% -0.290%/C TOPCon
3 DAS-DH132NC-715 Bi 715W 23.0% -0.280%/C N-type
4 DHN-66Y18/DG-715 Bi 715W 23.0% -0.290%/C TOPCon
5 DAS-DH132NC-710 Bi 710W 22.9% -0.280%/C N-type
6 DHN-66Y18/DG-710 Bi 710W 22.9% -0.290%/C TOPCon
7 DAS-DH132NC-705 Bi 705W 22.7% -0.280%/C N-type
8 DHN-66Y18/DG-705 Bi 705W 22.7% -0.290%/C TOPCon
9 DAS-DH132NC-700 Bi 700W 22.5% -0.280%/C N-type
10 DHN-66Y18/DG-700 Bi 700W 22.5% -0.290%/C TOPCon

AEET

# Model Moc Spr. Wsp. temp. Tech.
1 SE200M(24)F 200W 15.7% - -
2 SE195M(24)F 195W 15.3% - -
3 SE190M(24)F 190W 14.9% - -
4 SE185M(24)F 185W 14.5% - -
5 SE180M(24)F 180W 14.1% - -
Śr. top 10 paneli DAH Solar AEET
Sprawność
22.87% +7.97 pp 14.90%
Wsp. temp. Pmax
-0.286%/°C -

Porównanie AI

Zapisano
Sprawdzanie pamięci podręcznej...

Rozkład sprawności

Udział paneli każdej marki w tiersach sprawności
DAH Solar dominuje w klasie 23%+: 8% portfolio

Rozkład mocy

Udział paneli każdej marki w przedziałach mocy
DAH Solar ma więcej paneli 600W+ (22% portfolio)

DAH Solar - technologie ogniw

Rozkład technologii w portfolio
Dominujaca technologia: TOPCon (80%)

AEET - technologie ogniw

Rozkład technologii w portfolio