AE Solar ICME-132BDS-655
ICME-132BDS-655
655 W Back Contact Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
655 W
Sprawność
24.25%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Wysoka odporność na zacienienie
30-letnia gwarancja liniowa z retencją 88,8%
Jedyny europejski producent Tier-1 BNEF
Wady 2
Premia cenowa 10–20% vs TOPCon
Gwarancja produktowa: min. 15 lat dla części wariantów
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 655 Wp
Sprawność modułu 24.25%
Vmp 41.08 V
Imp 15.94 A
Voc 49.82 V
Isc 16.62 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.200 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 33.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 242.5 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%