GKA96N-PRO-465W
465 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
465 W
Sprawność
23.27%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Zalety 5
Sprawność 23,02–24,02% – lider grupy peer
Technologia N-type TOPCon
Bifacjalność – dodatkowy uzysk z odbitego światła
30-letnia gwarancja mocy
Odporność mechaniczna dostosowana do PL
Seria posiada certyfikowaną odporność na obciążenie śniegiem (5400 Pa) i wiatrem (2400 Pa), co spełnia wymagania dla większości stref klimatycznych w Polsce (norma PN-EN 1991-1-3). Dodatkowa odporność na PID ogranicza degradację w instalacjach z wysokim napięciem systemowym, typowym dla łańcuchów 1000 V DC.
Wady 2
12-letnia gwarancja produktowa – poniżej standardu premium
Brak statusu BNEF Tier 1 – ograniczona bankability
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 465 Wp
Sprawność modułu 23.27%
Vmp 28.79 V
Imp 16.15 A
Voc 34.60 V
Isc 16.89 A
Maks. napięcie systemu -
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc -0.046 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 108
Wymiary i waga
Długość 1762 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.0 kg
Powierzchnia 2.00 m²
Gęstość mocy 232.7 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%