HSN-210R-B108DNV485
485 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
485 W
Sprawność
21.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 485 Wp
Sprawność modułu 21.10%
Vmp 33.83 V
Imp 14.34 A
Voc 40.43 V
Isc 15.15 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 108
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.97
Wymiary i waga
Długość 2243 mm
Szerokość 1023 mm
Grubość 6 mm
Waga 30.5 kg
Powierzchnia 2.29 m²
Gęstość mocy 211.4 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok