HY-NT10/78GDF-630
630 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
630 W
Sprawność
22.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 630 Wp
Sprawność modułu 22.50%
Vmp 46.57 V
Imp 13.53 A
Voc 56.41 V
Isc 14.11 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.043 %/°C
NOCT 42 °C
Wymiary i waga
Długość 1762 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 24.5 kg
Powierzchnia 2.00 m²
Gęstość mocy 315.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok