Jinko Solar JKM625-650N-66HL4M-BDV-Z1-EN (625W)
JKM625-650N-66HL4M-BDV-Z1-EN (625W)
625 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
625 W
Sprawność
23.14%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Panel Jinko Solar JKM625-650N-66HL4M-BDV-Z1-EN (625W) o mocy nominalnej 625 Wp, osiąga sprawność 23.14%, wykonany w technologii TOPCon, z współczynnikiem temperaturowym mocy -0.29%/°C, objęty 30-letnią gwarancją mocy.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 625 Wp
Sprawność modułu 23.14%
Vmp 40.88 V
Imp 15.29 A
Voc 49.28 V
Isc 16.14 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 32.4 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 231.4 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok