Longi Solar LR7-72HVD-665M
LR7-72HVD-665M
665 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
665 W
Sprawność
24.60%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 665 Wp
Sprawność modułu 24.60%
Vmp 45.17 V
Imp 14.72 A
Voc 54.52 V
Isc 15.35 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.200 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Liczba ogniw 144
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.70
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 33.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 246.2 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok