SPR-P7-550-COM-S
550 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
550 W
Sprawność
22.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 550 Wp
Sprawność modułu 22.50%
Vmp 43.08 V
Imp 12.77 A
Voc 50.70 V
Isc 13.48 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT -
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw -
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2156 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 35 mm
Waga 30.3 kg
Powierzchnia 2.44 m²
Gęstość mocy 225.0 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 30 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok