HSM-BD72-WC630
630 W Back Contact
Datasheet PDF
Moc nominalna
630 W
Sprawność
23.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 630 Wp
Sprawność modułu 23.30%
Vmp 44.70 V
Imp 14.10 A
Voc 54.00 V
Isc 14.88 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 43 °C
Liczba ogniw 144
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 28.1 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 233.2 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok