TSM-NEG19RC.20-645
645 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
645 W
Sprawność
23.90%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 645 Wp
Sprawność modułu 23.90%
Vmp 41.22 V
Imp 15.65 A
Voc 49.52 V
Isc 16.55 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 43 °C
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 33.0 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 238.8 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok