GKA108N-PRO-515
515 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
515 W
Sprawność
23.17%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Zalety 4
Sprawność do 24,06% – powyżej konkurencji
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 515 Wp
Sprawność modułu 23.17%
Vmp 34.70 V
Imp 14.85 A
Voc 41.30 V
Isc 15.69 A
Maks. napięcie systemu -
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc -0.046 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia TOPCon
Liczba ogniw -
Wymiary i waga
Długość -
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga -
Powierzchnia -
Gęstość mocy -
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok