GKA96N-PRO-465
465 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
465 W
Sprawność
23.27%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Zalety 4
Sprawność do 24,06% – powyżej konkurencji
N-type TOPCon + bifacial – podwójna przewaga
30-letnia gwarancja liniowa na moc
Szeroki zakres mocy: 20 wariantów 460–650 Wp
Wady 2
Brak klasyfikacji BNEF Tier 1
Gwarancja produktowa 12 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 465 Wp
Sprawność modułu 23.27%
Vmp 28.79 V
Imp 16.15 A
Voc 34.60 V
Isc 16.89 A
Maks. napięcie systemu -
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc -0.046 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia TOPCon
Liczba ogniw -
Wymiary i waga
Długość -
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga -
Powierzchnia -
Gęstość mocy -
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok