GKA132N-PRO-650
650 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
650 W
Sprawność
24.06%
Wsp. temp. Pmax
-0.30 %/°C
Zalety 4
Sprawność do 24,06% – powyżej konkurencji
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 650 Wp
Sprawność modułu 24.06%
Vmp 42.30 V
Imp 15.40 A
Voc 50.51 V
Isc 16.28 A
Maks. napięcie systemu -
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.300 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc -0.046 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 132
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 33.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 240.6 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok