JA Solar JAM66D45-650/LB
JAM66D45-650/LB
650 W TOPCon Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
650 W
Sprawność
24.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 650 Wp
Sprawność modułu 24.10%
Vmp 41.67 V
Imp 16.30 A
Voc 49.97 V
Isc 17.99 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.250 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia TOPCon
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 33.1 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 240.6 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok