LR4-72HIH-445M
445 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
445 W
Sprawność
20.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Najtańsza oferta
Mayster PV
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 1
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 445 Wp
Sprawność modułu 20.50%
Vmp 41.30 V
Imp 10.78 A
Voc 49.10 V
Isc 11.53 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia PERC
Liczba ogniw 144
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2094 mm
Szerokość 1038 mm
Grubość 35 mm
Waga 24.3 kg
Powierzchnia 2.17 m²
Gęstość mocy 204.7 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok