LR4-72HIH-450M
450 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
450 W
Sprawność
20.70%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 450 Wp
Sprawność modułu 20.70%
Vmp 41.50 V
Imp 10.85 A
Voc 49.30 V
Isc 11.60 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2094 mm
Szerokość 1038 mm
Grubość 35 mm
Waga 24.3 kg
Powierzchnia 2.17 m²
Gęstość mocy 207.0 Wp/m²
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok