LR4-72HIH-465M
465 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
465 W
Sprawność
21.40%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 465 Wp
Sprawność modułu 21.40%
Vmp 42.10 V
Imp 11.05 A
Voc 49.90 V
Isc 11.79 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2094 mm
Szerokość 1038 mm
Grubość 35 mm
Waga 24.3 kg
Powierzchnia 2.17 m²
Gęstość mocy 213.9 Wp/m²
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok