Longi Solar LR5-54HIB-390M
LR5-54HIB-390M
390 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
390 W
Sprawność
20.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 390 Wp
Sprawność modułu 20.00%
Vmp 30.45 V
Imp 12.81 A
Voc 36.40 V
Isc 13.59 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia PERC
Liczba ogniw 108
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.5 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 199.7 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok