Longi Solar LR5-54HIB-395M
LR5-54HIB-395M
395 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
395 W
Sprawność
20.20%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 395 Wp
Sprawność modułu 20.20%
Vmp 30.70 V
Imp 12.87 A
Voc 36.65 V
Isc 13.66 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.5 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 202.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok