Longi Solar LR5-54HPB-400M
LR5-54HPB-400M
400 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
400 W
Sprawność
20.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.34 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 400 Wp
Sprawność modułu 20.50%
Vmp 30.94 V
Imp 12.93 A
Voc 36.90 V
Isc 13.72 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.340 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.265 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 20.8 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 204.8 Wp/m²
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok