Longi Solar LR5-66HTH-535M
LR5-66HTH-535M
535 W
Datasheet PDF
Moc nominalna
535 W
Sprawność
22.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Najtańsza oferta
Klifenergy
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 1
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 535 Wp
Sprawność modułu 22.50%
Vmp 40.38 V
Imp 13.25 A
Voc 48.72 V
Isc 14.07 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2094 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 35 mm
Waga 26.0 kg
Powierzchnia 2.38 m²
Gęstość mocy 225.3 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 88.9%
Degradacja w 1. roku 1.50%
Degradacja roczna 0.40%/rok