Longi Solar LR5-54HTH-420M
LR5-54HTH-420M
420 W
Datasheet PDF
Moc nominalna
420 W
Sprawność
21.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.29 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 420 Wp
Sprawność modułu 21.50%
Vmp 32.44 V
Imp 12.95 A
Voc 38.73 V
Isc 14.00 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.290 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 1722 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 20.8 kg
Powierzchnia 1.95 m²
Gęstość mocy 215.1 Wp/m²
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 88.9%
Degradacja w 1. roku 1.50%
Degradacja roczna 0.40%/rok