Longi Solar LR7-54HTH-455M
LR7-54HTH-455M
455 W N-type
Datasheet PDF
Moc nominalna
455 W
Sprawność
22.30%
Wsp. temp. Pmax
-0.28 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 455 Wp
Sprawność modułu 22.30%
Vmp 32.98 V
Imp 13.80 A
Voc 39.15 V
Isc 14.79 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.280 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia N-type
Liczba ogniw 108
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1800 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.6 kg
Powierzchnia 2.04 m²
Gęstość mocy 222.9 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 89.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok