LR7-60HVH-540M
540 W N-type
Datasheet PDF
Moc nominalna
540 W
Sprawność
23.90%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Najtańsza oferta
Panele Sloneczne
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 6
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 540 Wp
Sprawność modułu 23.90%
Vmp 37.11 V
Imp 14.55 A
Voc 44.88 V
Isc 15.25 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.200 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 1990 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 25.0 kg
Powierzchnia 2.26 m²
Gęstość mocy 239.3 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok