LR8-66HYD-660M
660 W Back Contact Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
660 W
Sprawność
24.40%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 660 Wp
Sprawność modułu 24.40%
Vmp 41.40 V
Imp 15.95 A
Voc 50.21 V
Isc 16.65 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.200 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.70
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 33.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 244.3 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok