REC400AA PURE-R
400 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
400 W
Sprawność
20.70%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 400 Wp
Sprawność modułu 20.70%
Vmp 48.80 V
Imp 8.20 A
Voc 58.90 V
Isc 8.80 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia HJT
Liczba ogniw 80
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1730 mm
Szerokość 1118 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.5 kg
Powierzchnia 1.93 m²
Gęstość mocy 206.8 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 25 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 92.0%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok