REC410AA PURE-R
410 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
410 W
Sprawność
21.20%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 410 Wp
Sprawność modułu 21.20%
Vmp 49.40 V
Imp 8.30 A
Voc 59.20 V
Isc 8.84 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 80
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1730 mm
Szerokość 1118 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.5 kg
Powierzchnia 1.93 m²
Gęstość mocy 212.0 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 25 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 92.0%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok