REC410AA PURE 2
410 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
410 W
Sprawność
21.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 410 Wp
Sprawność modułu 21.10%
Vmp 40.60 V
Imp 10.10 A
Voc 48.80 V
Isc 10.77 A
Maks. napięcie systemu 1000 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia HJT
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 1865 mm
Szerokość 1040 mm
Grubość 30 mm
Waga 21.7 kg
Powierzchnia 1.94 m²
Gęstość mocy 211.4 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 25 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 92.0%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok