REC600AA PRO M
600 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
600 W
Sprawność
21.10%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 600 Wp
Sprawność modułu 21.10%
Vmp 36.00 V
Imp 16.67 A
Voc 44.20 V
Isc 17.65 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.240 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 120
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2175 mm
Szerokość 1305 mm
Grubość 30 mm
Waga 32.5 kg
Powierzchnia 2.84 m²
Gęstość mocy 211.4 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 20 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 92.0%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.25%/rok