AE Solar AE ICME-132BDS-660
AE ICME-132BDS-660
660 W Back Contact Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
660 W
Sprawność
24.43%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Gwarancja mocy
30 lat
Podsumowanie
Wady i zalety serii
analiza AI z porównaniem do modeli z tego samego segmentu
Zalety 5
Najwyższa sprawność w klasie
Niski współczynnik temperaturowy
Wysoka odporność na zacienienie
30-letnia gwarancja liniowa z retencją 88,8%
Jedyny europejski producent Tier-1 BNEF
Wady 2
Premia cenowa 10–20% vs TOPCon
Gwarancja produktowa: min. 15 lat dla części wariantów
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 660 Wp
Sprawność modułu 24.43%
Vmp 41.18 V
Imp 16.03 A
Voc 49.92 V
Isc 16.70 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.200 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.75
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 33.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 244.3 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok