AIKO-A795-GRH78Dw
795 W N-type Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
795 W
Sprawność
24.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Zalety 5
Czołowa sprawność w segmencie utility
Technologia ABC – brak strat od elektrod
Niski współczynnik temperaturowy
30-letnia gwarancja liniowa, degradacja 0,35%/rok
BNEF Tier 1 – bankability potwierdzona Q1 2026
Wady 1
Gwarancja produktowa tylko 15 lat
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 795 Wp
Sprawność modułu 24.80%
Vmp 49.27 V
Imp 16.14 A
Voc 59.22 V
Isc 16.99 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia N-type
Liczba ogniw 156
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2465 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 39.8 kg
Powierzchnia 3.21 m²
Gęstość mocy 247.5 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji -
Degradacja w 1. roku -
Degradacja roczna -
Często zadawane pytania
odpowiedzi wygenerowane przez AI w oparciu o specyfikację serii
Stellar 2N+78 w formacie 78 ogniw i mocy szczytowej 805 W jest zoptymalizowany przede wszystkim pod farmy fotowoltaiczne i duże instalacje komercyjne lub przemysłowe, gdzie można w pełni wykorzystać jego gęstość mocy i format. Sprawdzi się na dużych płaskich dachach hal i magazynów. Do standardowych instalacji prosumenckich na domach jednorodzinnych producent oferuje mniejsze moduły ze swojej oferty.