GK-4-78HGBD-760M
760 W Back Contact Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
760 W
Sprawność
23.70%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 760 Wp
Sprawność modułu 23.70%
Vmp 48.57 V
Imp 15.65 A
Voc 58.52 V
Isc 16.50 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 156
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.70
Wymiary i waga
Długość 2465 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 38.7 kg
Powierzchnia 3.21 m²
Gęstość mocy 236.6 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 15 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok