GK-4-78HGBD-765M
765 W Back Contact Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
765 W
Sprawność
23.80%
Wsp. temp. Pmax
-0.26 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 765 Wp
Sprawność modułu 23.80%
Vmp 48.67 V
Imp 15.72 A
Voc 58.62 V
Isc 16.57 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.260 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.050 %/°C
NOCT 45 °C
Wymiary i waga
Długość 2465 mm
Szerokość 1303 mm
Grubość 33 mm
Waga 38.7 kg
Powierzchnia 3.21 m²
Gęstość mocy 238.2 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 88.8%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.35%/rok