HSN-210R-B88DSN405
405 W HJT Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
405 W
Sprawność
15.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.24 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 405 Wp
Sprawność modułu 15.00%
Vmp 27.89 V
Imp 14.53 A
Voc 33.24 V
Isc 15.23 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.240 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.220 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.040 %/°C
NOCT 44 °C
Technologia HJT
Liczba ogniw 88
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.90
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 32.0 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 149.9 Wp/m²
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 90.3%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.30%/rok