Longi Solar LR5-66HPH-505M
LR5-66HPH-505M
505 W PERC
Datasheet PDF
Moc nominalna
505 W
Sprawność
21.50%
Wsp. temp. Pmax
-0.35 %/°C
Gwarancja mocy
25 lat
Najtańsza oferta
AxonPV
Podsumowanie
Aktualne oferty w sklepach 1
posortowane od najtańszej netto
Sklep Cena brutto Cena netto Akt.
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 505 Wp
Sprawność modułu 21.50%
Vmp 38.53 V
Imp 13.11 A
Voc 45.70 V
Isc 13.97 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.350 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.270 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.048 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia PERC
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Nie
Współczynnik bifacjalności -
Wymiary i waga
Długość 2073 mm
Szerokość 1133 mm
Grubość 35 mm
Waga 25.1 kg
Powierzchnia 2.35 m²
Gęstość mocy 215.0 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 25 lat
Moc na koniec gwarancji 84.8%
Degradacja w 1. roku 2.00%
Degradacja roczna 0.55%/rok