Longi Solar LR8-66HGD-595M
LR8-66HGD-595M
595 W Back Contact Bifacjalny
Datasheet PDF
Moc nominalna
595 W
Sprawność
22.00%
Wsp. temp. Pmax
-0.28 %/°C
Parametry elektryczne (STC)
Moc nominalna (Pmax) 595 Wp
Sprawność modułu 22.00%
Vmp 39.91 V
Imp 14.91 A
Voc 47.78 V
Isc 15.80 A
Maks. napięcie systemu 1500 V
Współczynniki temperaturowe
Wsp. temp. Pmax -0.280 %/°C
Wsp. temp. Voc -0.230 %/°C
Wsp. temp. Isc 0.045 %/°C
NOCT 45 °C
Technologia ogniw
Typ ogniwa Monocrystalline
Technologia Back Contact
Liczba ogniw 132
Bifacjalność Tak
Współczynnik bifacjalności 0.80
Wymiary i waga
Długość 2382 mm
Szerokość 1134 mm
Grubość 30 mm
Waga 32.5 kg
Powierzchnia 2.70 m²
Gęstość mocy 220.3 Wp/m²
Gwarancja
Gwarancja produktowa 12 lat
Gwarancja mocy 30 lat
Moc na koniec gwarancji 87.4%
Degradacja w 1. roku 1.00%
Degradacja roczna 0.40%/rok